Potřebujete-li se rychle a spolehlivě dopravit v Ostravě kamkoliv, můžete využít nejlevnější taxi službu, kterou zajišťuje Taxi Ostrava. Nejenže vás dopraví na požadované místo určení, ale navíc i ušetříte.

Jaké služby zajišťuje

Kdysi pouze hornické, dnes čisté velkoměsto Ostrava nabízí příjemné bydlení, pracovní příležitosti a spoustu možností kulturního a sportovního vyžití. Střediskem zábavy je dnes již legendární Stodolní ulice. Pokud se rozhodnete strávit zde večer s přáteli, můžete si objednat přistavení vozidla až pro šest osob. Podobnou službou je Drink servis, kdy vás Taxi Ostrava na zavolání rozveze do svých domovů po skončení bujarého veselí. Taxi Ostrava Centrum zajišťuje jízdy nejen do centra města, ale i do jeho okrajových částí, do blízkého okolí a dokonce i do zahraničí. Při telefonickém objednávání si zákazník může s řidičem domluvit cenu, ale i výraznou slevu podle délky trasy a dalších okolností.

Jaké výhody Taxi Ostrava poskytuje

Stálí zákazníci a firmy mají možnost zvolit formu placení prostřednictvím faktury. V praxi to funguje tak, že celý měsíc využíváte Taxi Ostrava bez placení a po skončení měsíce vám je vystavena faktura za poskytnuté služby. Tento doklad můžete zaplatit hotově nebo platebním převodem.

Další výhoda je určena pro manažery, podnikatele, ale i pro běžné občany, kteří cestují na důležitá jednání, nebo ve druhém případě na dovolenou. Jejich požadavkem je samozřejmě jistota a klid, že se na místo určení, resp. na nádraží či letiště dostanou včas a bez komplikací. Zbytečných nervů a čekání v nejistotě je uchrání Taxi Ostrava Hlavní nádraží, která je bude kontaktovat dvě hodiny před sjednaným časem odjezdu, případně v čase domluveném při objednávání. Při cestě na letiště je nejlepší objednat si taxi den předem, ale není problém ani, když je to třeba hodinu před odjezdem.

Netradiční výhoda

Taxi Ostrava nabízí všem zákazníkům bez rozdílu jedinečnou výhodu pod názvem akce „7“. V podstatě to znamená každou sedmou jízdu za cenu 100 korun bez ohledu na délku trasy, nebo vám bude částka 100 Kč odečtena z ceny jízdy. Chcete-li využít této skvělé výhody, požádáte řidiče o vydání kartičky s dobou platnosti 90 dnů od první jízdy, do které se jednotlivé jízdy zaznamenávají.