Slyšeli jste již o nakupování s tzv. cashbackem? Mnoho osob tento způsob nakupování nezná, nerozumí mu, a proto se ho obává. V tomto článku se o výhodném nakupování dozvíte více a vaše obavy mohou jít konečně stranou.

Zvýhodněný nákup

Slevový portál tipli.cz vám nabízí zvýhodněné nakupování. Najdete zde slevy online do různých internetových obchodů. Nakupovat zde můžete oblečení, obuv, kosmetické výrobky, doplňky, dekorace do interiéru a mnoho dalších. Stačí si zde najít e-shop, ze kterého běžně nakupujete, či objevit nový, a začít s nákupem. U každého obchodu je uvedeno, jaká sleva v procentech se na něj vztahuje. Po nákupu a zaplacení se vám část peněz vrátí zpět na účet, tedy procentuální částka z finální ceny nákupu.

Jak to funguje?

Určitě si říkáte, jak je možné, že vám slevový portál vrátí část peněz zpět? Příčina je velmi jednoduchá. Internetové obchody platí slevovému portálu odměny za to, že jim přináší nové zákazníky a slevový portál se s vámi o tyto odměny dělí. Není to fér? Díky tomu získáváte slevu do vašich oblíbených e-shopů a můžete nakupovat za zvýhodněné ceny.

Vše zdarma?

Napadá-li vás otázka poplatků, nemusíte se bát. Na slevovém portálu je kompletně vše zdarma, tedy registrace, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků.

A co reklamace?

Obávat se nemusíte ani reklamace, ta probíhá naprosto identicky, jako kdybyste přes slevový portál vůbec nenakupovali.

Pestrý nákup

Skvělé je, že vám slevový portál nabízí rozmanitou nabídku obchodů a slev. Nakupovat zde můžete například kvalitní oblečení a doplňky se slevou do e-shopu About You nebo si pořídit novou obuv na eObuv. Pokud potřebujete nakoupit více výrobků, nákup přes slevový portál se vám velmi vyplatí. Pusťte se tedy do nakupování za skvělé ceny.