Chcete si pořídit nový kousek šperku nebo třeba jen kámen, který pro vás bude mít význam? Bude vašim amuletem, budete jej mít neustále u sebe. V kamenech je spousta energie, která vám může pomoci zlepšit sebedůvěru, přinést do života štěstí a mnoho dalšího. Pokud vybíráte kameny, určitě vše pečlivě projděte, najít ten pravý kámen totiž nemusí být vůbec jednoduché. Zároveň vše zbytečně moc neanalyzujte a dejte také na svou intuici a především na to, že se vám některý z kamenů, ze kterých budete vybírat, bude líbit víc, než ty další. Pokud vybíráte kameny, máme pro vás tři tipy, které můžete zvolit. Bude to smaragd, tyrkys nebo apatit? Nebo naopak nějaký jiný?

Nádherný smaragd

Jde o skutečný poklad mezi drahými kameny, zejména pokud narazíte na zelený drahokam. Traduje se, že to byl oblíbený šperk Kleopatry a jeho nevídaná krása byla přisuzována magické moci. Jde o kámen věčné inspirace, ale taky naděje nebo trpělivosti. Smaragd přitahuje lásku i štěstí, pomáhá příjemným událostem ve vztahu, udržuje rovnováhu a cílí na věrnost. Umí podpořit city, ale zároveň je udržet pod kontrolou. Má dobrý vliv na přátelství.

Populární tyrkys

Milovníci šperků, zbystřete! Máme pro vás nádherné šperky, kterým neodoláte. Tyrkys má léčebné účinky a to například na psychiku i fyzické zdraví. Umí přitáhnout štěstí, podpoří vás v době, kdy vaše nálada nebude nejlepší, rozproudí imunitní systém, zvyšuje obranyschopnost, brání nachlazení, zmírňuje alergie, pomáhá od bolesti hlavy a zubů.

Nenápadný apatit

Má schopnost přizpůsobovat se a podobat se jiným krystalům. Posiluje váš záměr, dodává duchovní rozměr a celkově pomáhá zklidnit divokou mysl. Nenápadný apatit pomáhá od otravných myšlenek, pročistí a zahřeje čakry. Internetový obchod Magie přírody přináší velkou spoustu krásných kamenů, které umí pomoci.