Máte doma zásilku, kterou potřebujete přepravit do daného místa a nevíte, jakou firmu pro přepravu zvolit. Vybrat si klasickou poštu nebo raději sáhnout po kurýrní službě, kterou dnes stále víc a víc lidí využívá? Doručování zásilek nebylo asi nikdy jednodušší, na trhu je spousta firem, které nabízejí nejrůznější výhody a možnosti, jak přepravit věci, které potřebujete. Stačí si jen vybrat tu pravou firmu!

Firma s tradicí a kvalitou

Například taková společnost In Time Kurýr byla založená v roce 1990 jako první soukromá a ryze česká kurýrní a spediční firma. Na trhu je tedy již takřka tři dekády a za tu dobu získala nejen dobrou pověst, ale také důvěru klientů, o zkušenostech ani nemluvíme. Nabízí svým klientům kvalitní a prověřené kurýrní a přepravní možnosti. S jejich pomocí bude přeprava čehokoliv hračka. Své služby nabízí nejen v rámci České republiky, ale také doručují do sousední Slovenské republiky.

Přeprava i do Londýna

Pokud potřebujete doručit něco své rodině, přátelům nebo známým do Anglie, do Londýna, pak ani to není problém. A co dál do světa? Do vybraných míst v rámci celého světa společnost také doručuje. Mezinárodní přesah jí dává velkou devízu, kterou dnes jen tak někdo nenabízí. Dnes už se kurýrní služba v Praze hledá mnohem snadněji.

V rámci služeb můžete využít klasické, standardní doručení zásilky, expres doručení do ČR což znamená doručení ještě tentýž den. Dále se v nabídce objevuje také expres doručení do SR, víkendové doručení a další zvláštní služby. Mezi ně se například řadí doručení dopisu nebo dokumentů, garantovaný čas doručení, pomůže vám v případě potřeby s celním odbavením zásilky a podobně. Využijte kvalitních a profesionálních služeb kurýrní společnosti a nechejte bez problémů přepravit své zásilky.