Také vám do schránky denně chodí nejrůznější letáky, kde se firmy snaží představit sebe a to, co dělají? Je to jedna z nejběžnějších a také nejoblíbenějších druhů reklam, po kterých firmy sahají. I vy si určitě prohlížíte letáky, které vám do schránky chodí. Nemusí to být jen letáky supermarketů, kde vybíráte potraviny, které koupíte. Mohou to být letáky, které vás informují o nově otevřeném kadeřnictví nebo restauraci.

Pomoc při podnikání

Hledala jsem, jak dát lidem vědět o tom, že otvíráme nový kadeřnický salón v naší ulici. První měsíc jsme měli zaváděcí ceny, chtěli jsme si přirozeně získat nové klienty a ukázat celému městu, že u nás jsou tři šikovné kadeřnice“ začíná popisovat Jana, majitelka. „Na sociálních sítích jsme si vytvořili profil, pozvali spoustu svých přátel, ti pozvali zase své přátelé. Naplánovali jsme událost na otevření, ale chtělo to ještě něco navíc. Letáky! Jsou nedílnou součástí propagace, teda minimálně pro nás“ vysvětluje.

Chtěla jsem přirozeně co možná nejvíc ušetřit, náklady na start nejsou malé. Tisk letáků levně nakonec vyřešila v ABC tiskárna. Pomohli mi vytvořit menší letáky, které dostávali lidé do schránky a tak také ty větší. Tisk letáků A4 mi doporučili právě v tiskárně. Roznesla jsem se ke všem známým, kteří je vylepili u sebe v obchodě nebo firmě. Malé firmy si musí pomáhat“ usmívá se Jana.

První měsíc jsme měli v podstatě neustále plno. Ano, lidé využívali zaváděcí ceny a někteří přišli jen jednou, ale půlka z nich zjistila, že naše služby jsou profi a vrací se k našim kadeřnicím“ krčí s úsměvem rameny Jana. ABC tiskárna kromě tisku letáků přináší výrobu vizitek, plakátů, vstupenek, pozvánek, kalendářů, tisk etiket, bannerů, polepů, samolepek a mnoho dalšího. „Jako zákazník služby této tiskárny rozhodně doporučuji. Obrátím se na ně znovu!“ uzavírá Jana.