172343326

Současné moderní automobily jsou již natolik složitým zařízením, že jeho opravy svépomocí jsou téměř nemožné. Platí to především o motoru a řadě dalších komponentů. Běžnou součástí moderních osobních automobilů a dodávek je turbodmychadlo. Pokud motor vozidla, nebo přímo turbodmychadlo dosáhne hranici své životnosti, nezbývá, než toto zařízení vyměnit. Ideálním řešením je v takovém případě oprava, čili repase turbodmychadla. Musí se však jednat o čistě odborný zásah, takže je nejlepší svěřit repasi firmě, která má již více než 20-ti leté zkušenosti. Jedná se o rodinnou firmu TURBÍNY s.r.o.

172343326

Výhody repase turbodmychadel

Firma TURBÍNY používá k repasím výhradně součástky špičkové světové kvality. Díky repasi turbodmychadla ušetříte na nákladech až 70% v porovnání s instalací nového turba. Přitom repasovaná turbodmychadla mají úplně stejné parametry, kterými se vyznačují zcela nová turbodmychadla. Samotná výměna starého či poškozeného turbodmychadla za nové, resp. Repasované je jednoduchá a rychlá díky bohatým zkušenostem automechaniků firmy TURBÍNY.cz.

Co nabízí firma TURBÍNY s.r.o.?

Hlavní specializací firmy jsou opravy a repase starých či poškozených turbodmychadel. Kromě toho se zabývá také prodejem nových turbodmychadel od nejlepších světových výrobců jako jsou Garret, Mitsubishi, Holset, Schwitzer, Toyota, Borg Warner, nebo Turbo System. Majitelé běžných značek automobilů, jako jsou Volkswagen, Audi, BMW, Škoda, Opel, Ford a některých dalších nemusí na výměnu turbodmychadla čekat, jelikož pro tato vozidla jsou turbodmychadla neustále na skladě. Jejich expedice na adresu objednavatele je vyřizována obratem do 24 hodin.

Odborné poradenství

Rodinná společnost TURBÍNY.cz působí na trhu již více než 20 let. Provádí nejen kompletní opravy turbodmychadel, ale protože si váží všech zákazníků, nabízí jim i odborné poradenství při výběru správného turbodmychadla pro jejich automobil osobně, nebo i po telefonu.