V žádném obchodě, ani ve specializované prodejně s pneumatikami, nemáte takovou možnost porovnávat různé druhy pneumatik, jako to umožňuje internetový srovnávač ZUPO. Tento srovnávač nabízí porovnání všech možných parametrů jednotlivých pneumatik.

To vám umožní vybrat si ty nejvhodnější pneumatiky pro svůj automobil. Nikdo vás přitom nebude ovlivňovat a vy sami si dle vašeho zadání najdete ideální pneumatiky z hlediska vašich představ a potřeb. Jením z nejdůležitějších kritérií při výběru pneu je četnost a charakter a styl vaší jízdy. Srovnávač ZUPO je opravdovým rájem pneumatik, který slouží všem motoristům k výběru a nákupu pneumatik, které budou vyhovovat po všech stránkách.

Jak hledat a vybírat

Na správném výběru pneumatik může záviset i život váš a posádky vozidla. Zejména za nepříznivých klimatických podmínek jsou kvalitní pneumatiky s předepsaným vzorkem zárukou bezpečnosti. Největší chybu dělají mnozí majitelé motorových vozidel, když se zaměřují v první řadě na cenu. Pravdou sice je, že i mezi levnými pneumatikami se najdou kvalitní gumy. Ovšem cena by nikdy neměla být rozhodující. Hlavním kritériem musí vždy být údaje uvedené v technickém průkazu, tedy především rozměry. Teprve poté bychom se měli zajímat o značku, druh, hloubku vzorku a další kritéria včetně ceny. Aby nám pneumatiky dobře sloužily a vydržely v dobrém stavu co nejdéle, musíme o ně také řádně pečovat. Na kvalitu pneu má vliv jejich ošetřování, huštění a také skladování, neboť při povinnosti měnit gumy letní za zimní je třeba pneumatiky správně uložit.

Co nabízí srovnávač ZUPO

Vedle širokého výběru nejrůznějších pneumatik je srovnávač výhodný i tím, že pneu jsou zde až o třetinu levnější, než nabízejí kamenné prodejny. Výběr i nákup je díky srovnávači ZUPO naprosto jednoduchý. Zadáte základní parametry pneu podle vašeho velkého technického průkazu a v nabídce se objeví ty správné a nejvhodnější pneumatiky pro vaše auto.

Na stránkách ZUPO ale najdete i mnoho dalších informací o pneumatikách, jejich druzích, způsobech ošetřování, skladování a další užitečné rady.