Co si představíte, když se řekne nejlepší vůz pro podnikání? Většina lidí si zajisté představí dodávku. Dodávky jsou nejlepším parťákem všech podnikatelů i firem v mnoha oborech. Na rozdíl od velkých nákladních vozů jsou rychlé, kompaktní a snadno použitelné. Dodávky do 3,5 tuny může řídit každý s řidičským oprávněním skupiny B. Mnoho lidí používá pro podnikání nevhodný vůz nebo si dodávku jen půjčuje. Pokud cítíte, že už je nejvyšší čas si zajistit vlastní dodávku, vyhledejte specialisty na prodej dodávky.

Nasedni a jeď

Nasedniajed.cz je služba, která je tu pro každého, kdo touží po dodávce. Portál provozuje specialista na užitkové vozy Opel, který vám zajistí novou dodávku Opel v co nejkratší době a podle vašich představ. Vozy jsou skladem, takže jsou ihned k dispozici a navíc se vám nabízí i různé druhy nástaveb podle vašich potřeb. Pokud budete chtít nástavbu na objednávku, můžete mít dodávku k dispozici do 3-4 týdnů. Můžete mít valník s plachtou do 3 5 t, Eurobox, samotný podvozek, dodávku s chladící nebo mrazící nástavbou i klasické furgony.

Jde o kvalitní české nástavby a všechny prodávané vozy jsou vhodné pro mezinárodní přepravu. Žádný tachograf ani žádné mýto. Vůz může být dovezen až přímo k vám. Opel patří mezi nejlepší značky užitkových vozů, můžete mít vozy jako Vivaro Van L2H1, Movano Van L2H2, Movano Van L3H2, Combo Van L2H1, valník s plachtou 8 palet, valník s plachtou 10 palet, Opel Movano L3H1 podvozek či Opel Movano Eurobox.

Přímo na webu společnosti Nasedniajed.cz si můžete prohlédnout skladové vozy, jsou zde k nahlédnutí také ukázky vybraných realizací. Dokonce se vám nabízí i možnost operativního pronájmu, která je pro některé lepší volbou než samotný prodej vozu. Inspirujte se na webu a v případě zájmu neváhejte vyplnit kontaktní formulář, po jeho odeslání vás budou obratem kontaktovat obchodní zástupci společnosti.