Léto začíná být v plném proudu a řidičů na silnicích čím dál tím více přibývá. Právě to přijímá pneuservisy bedlivě sledující aktuální novinky ve službách pro motoristy. Nové klienty můžete přilákat, jestliže jim poskytnete při návštěvě Vašeho pneuservisu bezkontaktní mytí aut v modulárním mycím boxu od společnosti BKF CarWash.

Výhody mytí aut v automyčce od společnosti BKF CarWash

Modulární myčka aut lze použít pro dvě mycí stání a nabízí komplexní služby v oblasti důkladné očisty motorových vozidel od nejrůznějších nánosů špíny a prachu. Automyčky jsou vybaveny šesti mycími programy. Postarají se o základní mytí, oplach nečistot, navoskování, závěrečný postřik i odstranění nánosů a usazenin špíny z brzdových čelistí. K mytí se používá obvykle změkčená voda pod nízkým tlakem. Více informací o jednotlivých mycích programech získáte zde bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/. Koupí či pronájmem mycích modulů BKF CarWash získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Kromě pneuservisů jsou hojně rozšířeny také ve venkovských provozovnách a různých městských i venkovských prodejnách. Setkat se s nimi můžete také jako s doplňkovou službou čerpacích stanic a stanic technické kontroly.

Mýt auto kapalinou nebo práškem?

S koupí automyčky byste měli zvážit také skutečnost, zda budete klientům poskytovat službu mytí auta práškovou nebo kapalinovou chemií. Pravděpodobně se na internetu i u prodejců dozvíte řadu výhod, proč zvolit jeden způsob před druhým a naopak. Ve skutečnosti, však oba dva způsoby mají své plusy i mínusy. Zastánci mytí aut práškem se shodují, že právě tato metoda je účinnější a že prášek lépe smývá nejrůznější nečistoty. Naproti tomu kapalinu lze dávkovat z větších nádob a doplňování není tak časté. Zatímco prášek může tvořit nejrůznější hrudky, u kapaliny toto riziko nehrozí.