Snad každý muž touží naučit se s jistotou řídit automobilový vůz také v nepříznivém počasí. Skvělou příležitost k tomu najdete ve Škole smyku v Příbrami. Přihlásit se do ní můžete prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky a to tak, že si zde zakoupíte jednodenní voucher www.firmanazazitky.cz/skola-smyku.

Naučte se ovládat automobil také v nepříznivém stavu vozovky

Škola smyku v Příbrami nabízí možnost naučit se, jak zvládnout rychlé řízení s pocitem bezpečí. Představte si situaci, kdy máte již delší dobu naplánovanou cestu autem, jenže se zhorší venkovní počasí a Vy se začnete bát jízdy na zledovatělé vozovce. V takovou chvíli byste nejraději naplánovanou cestu zrušili. Po absolvování školy smyku se budete cítit jistí v kramflících také v těchto nepříjemných situacích. Na vlastní kůži si zkusíte řízení na ledu, sněhu či dokonce vodě. Naučíte se zkrotit neovladatelný automobil a získat jistotu, že i na první pohled hrozivou situaci můžete s přehledem zvládnout.

Jízda tankem Vás zavede do času Danyho Smiřického

Zavzpomínat na léta prožitá na vojně budete moci během řízení bojového tanku. Firma na zážitky pro Vás připravila možnost seznámit se s technikou řízení tanku v kabině vyprošťovacího tanku VT 55. Po jeho zvládnutí usednete do opravdového bojového tanku typu T-55 nebo T-72. Zbytek času si užijete jako řidič.  To vše poskytuje během jednoho dne jízda tankem. Patříte-li k milovníkům filmů s hlavním hrdinou Danym Smiřickým, jistě si tento nevšední zážitek užijete plnými doušky. V portfoliu internetového zábavního portálu Firmy na zážitky najdete také celou řadu jiných typů na to, jak vyplnit chvíle Vašeho volného času. Vybírat můžete mezi netradičními dárky. Lákavě zní také například krocení krokodýlů, jízda na trialových speciálech, flyboarding nebo dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním.