Vůz je příliš velký a náročný stroj na to, abychom si sami poradili s jeho údržbou a starostmi o něj. Většina lidí stráví mnoho času cestováním za volantem, někteří i pětinu svého života. To je dostatečně dobrý důvod, proč se postarat, aby bylo naše cestování vozem co nejpříjemnější. Představíme si několik šikovných pomocníků, které potěší každého motoristu.

Zimní clony do masky

Blíží se chladné období, které přináší nejen nutnost přezutí na zimní pneu, ale také nutnost opatrnějšího ježdění. Jízda v chladných dnech není vůbec příjemná, dlouho trvá než se vám vyhřeje auto, často musíte škrábat okna a také trvá než se zahřeje motor. S tím to problémem skvěle pomůže zimní clona do masky. Jejím úkolem je zabránit, aby se přes masku ochlazoval motor, pomůže, aby se rychle dostal na provozní teplotu a také, aby vám vaše auto začalo rychleji topit. To jistě oceníte v momentě, kdy budete celí promrzlí a budete mít zkřehlé ruce po škrábání namrzlých okének. Zimní clony do masky pořídíte přesně pro váš typ vozu.

Vany do kufru

Stalo se vám už někdy, že jste převáželi věci, které vám zašpinily prostor v kufru? Mnoho řidičů se často i bojí vozit věci v kufru, protože se obává, že by jim náklad poničil interiér nebo způsobil nepořádek, který by museli uklízet, Skvělým řešením jsou guměné vany do kufru, ty vám ochrání váš kufr před poničením a zajistí jeho snadnou údržbu. Pokud jste se doposud báli v kufru převážet třeba stavební materiál, dřevo nebo domácí zvířata, s gumovými vanami do kufru už se toho obávat nemusíte. Jejich pořizovací cena je velmi nízká a navíc si pořídíte vanu, které bude přesně odpovídat tvaru vašeho kufru, stačí navštívit eshop dovozu.cz, kde najdete i mnoho dalších praktických doplňků, které ocení každý řidič.