Vítejte na internetových stránkách pneu-novak.cz, kde se prostě dozvíte maximálně vše, po čem toužíte. Jakmile i vy jednou vyzkoušíte naše služby, rychle pochopíte, že nic dalšího se dít nemusí, ale vy budete s našimi službami maximálně spokojení, ať už si zvolíte test podvozku, test tlumičů, anebo třeba i geometrii Praha 10, která je prostě top.

Služby, které jsou pro nás a naše zákazníky velmi důležité, určitě můžete určitě vyzkoušet na celé řadě míst, ale mějte na paměti, že pneuservis Praha 10 je tím místem, kam se budete i vy vždy rádi vracet, a to buď pro radu, anebo třeba jen pro příjemnou zkušenost. Jakmile jednou vyzkoušíte, vždy se pro tyto služby znovu rádi vrátíte.

V jakém čase k nám přijít či přijet?

Určitě se i vy ptáte, v jakém čase je nejlepší k nám přijet. V první řadě, je určitě třeba zmínit, že pneu servis Praha 10, nebo chcete-li pneuservis Praha Michle je místem, kam můžete přijet v případě potíží buď rovnou, anebo se pro nějaké speciálnější služby můžete i objednat. Stačí jen přesně specifikovat, po čem přesně toužíte a bude to. Můžete se tedy osobně zastavit, anebo se objednat telefonicky, protože servis vašeho vozu, není jedinou službou, kterou náš servis pro své zákazníky nabízí.

A co dále si náš zákazník může přát?

Jistě bude všechny zákazníky zajímat, že krom výše zmíněných služeb a kromě servisu vozu, dokážeme pro své zákazníky zajistit i celou řadu dalších služeb, jako je třeba test brzdových kotoučů, geometrie kol Praha, test tlumičů, seřízení sbíhavosti kol a prostě mnohé další služby, které může náš zákazník a jeho vůz vyžadovat. Stačí se jen přesně vyjádřit, co přesně potřebujete a bude to. Naši školení a profesionální technici vám se vším maximálně poradí a vy se nebudete muset vůbec ničeho bát, a jen si užívat to, jak se o vás druzí dokážou skvěle postarat.