Rájem pro všechny vyznavače motocyklů, ať profesionální nebo amatérské je e-shop Moteam. Motorkáři zde najdou vše, co potřebují k provozování svého hobby. Ať už se jedná o soutěžní jezdce, nebo motocyklisty, kteří vyjedou se svým strojem pouze na jaře a s příchodem zimy jej opět zaparkují v garáži. Nabídka e-shopu Moteam zahrnuje od přileb na motorku, přes oblečení, rukavice, obuv až po příslušenství a náhradní díly či různé doplňky včetně značkových olejů.

Přilby na motorku

Hledání v této kategorii si můžete usnadnit a urychlit zvolením podkategorie jako jsou race přilby, integrální helmy, nebo přilby odklápěcí, otevřené, enduro či dětské. Všechny přilby na motorku se vyznačují vynikající kvalitou a precizním provedením detailů. Skořepiny jsou vyrobeny nejčastěji z velmi pevného a zároveň lehkého polykarbonátu. Například typ přilby označené jako CASSIDA – MAGNUM RED splňuje i všechny další požadavky na bezpečnost. Má integrovanou sluneční clonu, reflexní odrazku v týlové části přilby a velké plexi. Výstelka přilby je plně odnímatelná, což umožňuje její snadné vysušení. Celková hmotnost této přilby je přibližně 1200 g.

Další sortiment

V e-shopu Moteam nechybí ani speciální oblečení na motorku. Mezi kalhotami patří k nejoblíbenějšímu materiálu u mužů i žen jeansovina. Jeansové motorkářské kalhoty mají kevlarovou výstelku na exponovaných místech (zadek, kolena a boky). Dámské džínsové moto kalhoty nebo legíny z kevlaru jsou u mladých motorkářek oblíbené i kvůli zeštíhlujícímu střihu, takže džínsy nebo legíny skvěle padnou na každou postavu. Bonusem jsou výškově nastavitelné kapsy na kolenní chrániče. Jsou to ideální moto kalhoty i do horkých letních dní, takže například při cestě k moři se v nich budete cítit pohodlně a příjemně.

Doplňky

Mezi oblíbené doplňky patří různé nášivky, polepy na nádrž motorky, brýle, klíčenky a peněženky. V e-shopu Moteam si můžete objednat také nejrůznější náhradní díly nebo příslušenství jako jsou nosiče a kufříky, opěrky, rámky blatníku nebo SPZ.