Elektromobily jsou tak lákavé a zajímavé. Mnoho lidi by si je rádo pořídilo, ale odrazuje je vysoká pořizovací cena. Snad nejznámějšími elektrickými vozy na světě jsou luxusní vozy Tesla. Vypadají fantasticky, jsou vrcholem elegance a kromě toho jsou neskutečně komfortní. Nedělají rámus, jsou dynamické, temperamentní a okamžitě si získají pozornost. Zajisté už jste takový vůz mnohokrát viděli a zatoužili po tom, abyste si ho mohli vyzkoušet řídit.

Vůz značky Tesla si můžete snadno půjčit i vy

Zatímco v minulosti lidé žádali k pronájmu luxusní vozy, jako jsou Ferrari, Porsche, Lamborghini a další, stále častěji roste zájem o půjčení luxusních elektromobilů. Zajímá vás Tesla pronájem? Zajistí vám ho půjčovna na Pujcovna-tesla.cz. Vozy Tesla jsou již od pohledu neodolatelné, mají elegantní design a když do nich nasednete, při jízdě okamžitě poznáte výrazný rozdíl, který vám ukáže výhody, jaké běžné vozy nemají. Máte zde důraznou reakci na sešlápnutí plynu, auto je tiché a jízda je velmi dynamická.

Již od 2200 Kč si můžete půjčit krásný vůz Tesla 3 Long Range. Dále je vám k dispozici přepychová limuzína Tesla S P85D a komfortní SUV s křídly Tesla X P100D. Chcete si půjčit vůz na prodloužený víkend, máte důležitou obchodní schůzku nebo chcete před svým protějškem vypadat na úrovni? Vůz Tesla si můžete půjčit i jen tak, pokud rádi řídíte, je fantastické užívat si jízdu tímto vozem. Pokud jste přemýšleli o zakoupení tohoto vozu, vždy je nejlepší si ho nejprve půjčit, abyste měli jistotu, že ho opravdu chcete. Podmínky půjčení vozu nejsou vysoké, stačí dosáhnout věku alespoň 21 let a být minimálně rok držitelem řidičáku. Při předání vozu zaplatíte vratnou kauci a můžete si užívat jízdu. Proč si půjčovat jen vozy, které jsou neekologické, když můžete udělat dojem i ve voze, který je nadčasový a nezatěžuje životní prostředí.