Většina lidí, kteří žijí ve městech nebo v příměstských oblastech a používá auto jen na malé vzdálenosti, určitě nebude majitelem dodávky. Občas se však naskytne situace, kdy byste dodávku uvítali. A co si ji vypůjčit?

Jaké jsou výhody pronájmu?

  • Ideální je na dovolenou, kdy můžete cestovat ve větší skupině, snížíte tak cestovní náklady (pohonné hmoty, platby za dálnice či trajekty, pojištění). Také vám umožní delší dojezd – máte k dispozici více řidičů a můžete se tak střídat.
  • Šetříte svoje vozidlo, které se na dlouhé cestě neopotřebuje. Ušetříte tedy i na jeho údržbě.
  • Jste – li majitelem staršího automobilu, zapůjčením dodávky si můžete užít luxusnější jízdu. Také ušetříte za pohonné hmoty, neboť většina půjčoven poskytuje novější modely.
  • Můžete využívat celou řadu služeb, které půjčovny poskytují – vozidla jsou pojištěna pro případ poruchy a většina půjčoven poskytuje i náhradní vůz. Nejste limitování počtem najetých kilometrů. Vozidlo lze zapůjčit i do zahraničí. Vozidla jsou ve výborném technickém stavu.
  • Další výhodou je, že si vyberete model ideální právě pro vaše potřeby.

Takové služby nabízí i půjčovna dodávek praha. V ceně pronájmu je zahrnuta silniční daň, platné povinné ručení, dálniční známka pro všechny dálnice na našem území a asistenční služba 24 hodin denně.

Pokud váháte pro půjčení dodávky cena je velmi příznivá.

Pro zapůjčení dodávky k jakémukoli účelu budete potřebovat občanský a řidičský průkaz, pokud jste podnikatel, tak živnostenský list, kauci a pokud nebyla platba za pronájem uskutečněna převodem z účtu, tak potřebnou hotovost.

Cena pronájmu a kauce je stanovována individuálně to jednak podle typu a dále pak dle vybavení zapůjčené dodávky, také záleží na délce vypůjčení.

Půjčovna předá vozidlo nájemci po zaplacení či připsání kauce.