Byly časy, kdy „prestižky“ toužila mít většina z nás. Boty byly ikonou osmdesátých let a to nejen pro svůj, tehdy avantgardní, vzhled. Obuv Prestige byla vyvinuta pro větší zátěž. Byly pohodlné a žádným způsobem nezatěžovaly nohy nebo záda. Zdravotně nezávadné Prestige prošly dlouhým vývojem. Ačkoli je stále možnost opatřit prestižky v klasickém designu a nostalgicky vzpomínat, Repa.cz je web, kde objevíte legendární boty v moderním stylu. Letní, zimní, pracovní – výběr je tak velký, že nebudete vědět, které dřív.

Noha jako v bavlnce

Čeští výrobci mají po světě pověst poctivých a kvalitních dodavatelů. Značka Prestige není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Boty jsou známé především pro svou unikátní podešev, která poskytuje noze dokonalý komfort. Boty se dokonale přizpůsobí noze, nikde nedřou, netlačí, poskytují dokonalé pohodlí. Anatomicky tvarovaná podrážka zaručuje lepší pohodlí. Společnost Moleda, která je výrobcem legendárních bot, která při výrobě bot používá materiály nejvyšší kvality a moderní zpracování tradičního českého výrobku.

Různé typy obuvi Prestige lze využít na volný čas, turistiku, v zaměstnání či při rekreačních sportech. Standardní boty Prestige mají certifikaci bezpečné pracovní obuvi a spadají pod schválené ochranné pracovní pomůcky.

Kam pro kvalitní ochranné pracovní pomůcky?

Dodržování předpisů sloužící k bezpečnosti práce je povinností každého z nás. Chráníme tím nejen sebe, ale i své spolupracovníky. Navzdory tomu se stále stávají pracovní úrazy, mnohdy končící trvalými následky či dokonce smrtí. Málokdo ví, že při pracovním úrazu, kdy předpisy nebyly dodrženy, nemusí pracovník dostat žádné odškodnění, dokonce ani nemocenské dávky.

Repa.cz je web, kde lze objednat standardní ochranné pracovní pomůcky, i na zakázku vyrobené. Pokud potřebujete pro svou práci něco specifického, je firma Repa.cz to pravé.