Pořídili jste si dům a potřebujete ho vyklidit po předchozích nájemnících a následně do něj přestěhovat své věci? Chystáte se osamostatnit a rodiče vám darují nějaké zařízení z jejich domova? Pořídili jste novou lednici, pračku nebo televizi a nechce se vám čekat, než vám ji doručí? Jednou z možností, jak takovou situaci řešit je poptat se známých nebo příbuzných, zda nemají či alespoň neznají někoho, kdo vlastní dodávku a je ochoten ji zapůjčit. Ve většině případech se potkáte s neúspěchem. Další možností je využití služeb spolehlivé půjčovny dodávek, jakou je společnost Dodávky-express.

Výhody využití půjčovny dodávek

Všechna vozidla, která má půjčovna dodávek k dispozici jsou v výborném technickém stavu. Po každém vrácení jsou pečlivě zkontrolována technikem a také důkladně vyčištěna. K vám se dostane pouze čistý automobil v perfektním stavu. V půjčovně můžete můžete využít možnosti vypůjčení různých doplňků potřebných k přestěhování nebo k zabezpečení.

Vypůjčený si vůz si pojistíte jen na dobu pronájmu. Nezáleží na to, zda se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem. Počtem kilometrů omezeni nejste, takže můžete jezdit sem a tam po celou dobu.

Vypůjčeným vozem můžete vycestovat i do zahraničí a pokud o něj máte obavy, využijte možnosti satelitního a elektronického zabezpečení.

Chystáte se na rodinou dovolenou?

Rozhodli jste se strávit dovolenou s celou svou velkou rodinou, na kterou hodláte všichni odcestovat vlastními automobily? Jedete s partou přátel na hudební festival a řešíte, zda se všichni vejdete do aut? Půjčovna mikrobusů je skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují cestovat společně. V mikrobuse můžete plánovat, co vše podniknete nebo si dlouhou cestu zkrátit různými hrami. Za volantem se může vystřídat více řidičů a na místo určení nepřijedou tolik unavení.