Novinka od společnosti Dodge se představí na amerických trzích, ještě předtím se nám ale představil v novém videoklipu ve velice povedeném spotu.

Automobilka Dodge a slavný herec Vin Diesel spolu vytvořili již čtvrtou reklamu s velice dramatickým nádechem a podmanivým komentářem. Po sérii Brotherhood of Muscle, která se věnovala modelům Challenger, Charger a Durango SRT  se nově představila reklama pro Challenger SRT Demon, ve videu s názvem Winning´s Winning.

Úvodní reklama The Truth je již postarší záležitosti, proto že je zde již několik měsíců. Ovšem až nyní se za volantem objevil Vin Diesel, kterého všichni známe především z automobilové série Rychle a Zběsile či Riddick. Ostatně právě na Rychle a zběsile najdete v popiscích reklamy hned několik narážek.

Dodge Demon pohání přeplňovaný osmiválce s objemem 6,2 litru, jenž nabízí výkon 626 kW a točivý moment 1.044 Nm. S takovými porcemi dokáže automobil zrychlit z nuly na sto za 2,3 sekundy, díky čemuž je tento vůz jedním z vůbec nejmrštnějších vozů současnosti. Navíc se bude jednat o velkou vzácnost, protože vozu vznikne pouze 3 tisíce kusů pro USA a dalších 300 pro Kanadu.