Kdy jste naposledy letěli letadlem? Mnoho lidí létá i několikrát do roka, někteří na dovolenou, za příbuznými nebo třeba pracovně. Je to nejlepší a nejbezpečnější způsob cestování, díky kterému se člověk dostane v rekordně krátké době z bodu A do bodu B. Ačkoliv má většina lidí létání ráda, některé velmi odrazuje parkování u letiště. Je drahé a také je třeba na něj myslet včas. Naštěstí existuje systém, který vám hledání parkovacího místa usnadní.

Jak nejlépe parkovat na letištích?

Každé letiště nabízí místa k parkování, která jsou velmi drahá, pokud na nic chcete setrvat více dní, není to ale jediná možnost parkování. V blízkosti každého letiště je velké množství přilehlých parkovišť, kde je možné parkovat. Parkování u letiště se může zdát náročné, ale existuje online systém, který vám umožní hledat parkovací místa právě na přilehlých parkovištích. Parkovací systém najdete na webových stránkách Parklot.cz. Jedná se o systém, který je propojený se všemi parkovišti a během několika sekund dokáže analyzovat jejich obsazenost a najít vám vhodná místa, Na webu najdete formulář, který stačí vyplnit. Vyberete si zde letiště, ze kterého poletíte, následně si vyberete datum a čas odjezdu a příjezdu.

Systém Parklot vám následně najde všechna volná místa na parkovištích, které můžete pro daný termín využít. Místa se vám zobrazí i s celkovou cenou za parkování. Vy si z nabídky vyberete a místo si zarezervujete. Vše je rychlé a nezabere vám to více než pár minut. Následně stačí na parkoviště přijet a vůz zde nechat, nejedná se o žádná otevřená parkoviště, ale o hlídaná a oplocená parkoviště, kde bude váš vůz v naprostém bezpečí. Jak se dostanete z parkoviště na letiště? Jednoduše, přímo na parkovišti vás vyzvedne pohodlný a klimatizovaný autobus, který vás na letiště dopraví. Tímto způsobem si můžete rezervovat parkování na všech mezinárodních českých letištích. Dokonce můžete rezervovat i místa k parkování v zahraničí. Využijte Parklot také.