Snadno, rychle a efektivně. Tak by se dal charakterizovat prodej a koupě nákladní techniky prostřednictvím webových stránek Truck1-cz.com. Kdokoliv se může na stránkách zcela zdarma zaregistrovat a zakoupit si nákladní techniku, bez které se neobejde. Jejím zaměřením je již více než 10 let prodej nákladní techniky na mezinárodní úrovni.

Zájemci tak mohou koupit nákladní vozidlo, přívěs, návěs, dodávku, autobus, zemědělskou či stavební techniku, ale také náhradní díly a příslušenství ke komunální a jiné speciální technice prakticky z kterékoliv země na světě. Zrovna tak se také rozšíří okruh zájemců, kteří uvidí vaši nabídku, takže mnohonásobně stoupne vaše šance prodat výhodně a co nejdříve své nákladní vozidlo či jinou nákladní techniku.

Jak to funguje

Chcete-li koupit vhodné ojeté nákladní vozidlo či jinou nákladní techniku, můžete si prohlížet jednotlivé nabídky na Truck1-cz.com, nebo zvolit rychlejší a efektivnější metodu. Ta spočívá v zadání vašeho požadavku, respektive v umístění poptávky po technice. V příslušné kolonce uvedete hlavní kritéria techniky, kterou poptáváte, a tu pak služba Truck1 rozešle tisícům prodejců nejen na území České republiky. Pokud budete v roli prodávajícího, umístíte svou nabídku rovněž na stránkách společnosti Truck1 a můžete očekávat zájemce.

Jak hledat

Hledání a orientace v záplavě nabízených ojetých nákladních vozidel a nejrůznější nákladní techniky usnadňuje systém, jehož pomocí můžete postupně filtrovat jednotlivé nabídky, až se dostanete na konkrétní vozidlo, které bude nejlépe vyhovovat vašim představám a potřebám. To znamená, že bazar nákladních automobilů je rozdělen na několik kategorií, jako jsou například skříňová nákladní auta a jejich podkategorií jsou například pojízdné prodejny, přepravníky zvířat, izotermické nákladní automobily apd. Dostanete se až ke konkrétním nabídkám, u kterých jsou vozidla na fotografii s uvedením základních parametrů, od značky, přes rok výroby, ujeté kilometry, výkonnost motoru, váhu, nosnost až po jméno prodejce.