Mít tak v autě více možností než dosud – to je sen mnoha cestovatelů. Vaše sny si ale můžete splnit. A to doslova. Staňte se nezávislými na nabídce ubytování v okolí. Na střeše budete mít svůj vlastní domek, v autě zase vše bezpečně a přehledně uloženo. Je libo vlastní kuchyň přímo na palubě?

Vestavba do auta, a vlastní spaní k tomu

Není složité se dát do projektu, který vám otevře nové možnosti. Stačí, když si na střechu vašeho auta dáte střešní stan. Ten vám pomůže snadno najít ubytování na všech vašich cestách. Je libo více pohodlí, úložný prostor bezpečně umístěn a kuchyňku přímo na palubě? Obytná vestavba do auta udělá z vašeho obyčejného auta expediční vůz. Nemusíte řešit hotely a penziony. Vyjedete kdykoliv a kdekoliv.

Podává se oběd

Nejčastější cestovatelské potíže jsou čistě prozaické – kam složit hlavu a co si dát k snědku. Když objevujeme krásy okolí, je přitom také potřeba myslet na běžné potřeby těla. Odpověď na obě otázky se nachází přímo ve vašem vozidle. Oběd si přichystáte kdykoliv se vám bude chtít, a ještě si pak pohodlně umyjete nádobí. Máte totiž obytnou vestavbu, která skrývá také vlastní kuchyňku.

Je večer? Jste unaveni? Postel máte vždy připravenou

Je jedno, kam se vydáte. Vždy máte svůj vlastní penzion stále u sebe. Stačí si jen vyjít po žebříku nahoru a rozložit si stan na střeše vašeho vozidla. Přesně tak, nepotřebujete žádné další vozidlo. Vše máte u sebe, připraveno k použití. Ráno pak stačí jen zabalit spacáky a složit stan. A je hotovo a jede se dál. Střešní stan se hodí i v případě, kdy jedete delší trasu a začínáte pociťovat únavu. Zbytečně neriskujte a rozložte si stan na nějakém příjemném místě. Po pár hodinách spánku můžete zase pokračovat v jízdě.

Vestavba do auta a střešní stan promění vaše vozidlo v příjemnou záležitost. Expedice, která vás čeká, bude skvělý zážitek. Vydáte se po krásách Česka?