Hliníkové disky kol, neboli krátce alu kola, nebo také litá kola mají oproti obyčejným plechovým diskům celou řadu výhod. Především na vozidle dobře vypadají a celkový vzhled auta získá na eleganci a originalitě. Vedle vizuálního efektu mají ovšem alu kola i mnoho technických předností.

Jaké jsou výhody alu kol?

Především je to jejich velice nízká hmotnost, která má pozitivní vliv na brzdění, akceleraci, spotřebu paliva i odpružení vozidla. Další nespornou výhodou je jejich tuhost a pevnost. Větší otvory v alu discích zajišťují lepší průchodnost vzduchu, což znamená lepší chlazení brzd. Nelze opominout také přednost, kterou je delší životnost. Alu kola nekorodují a nevyžadují téměř žádnou péči. Pokud vám nevadí, že zejména v zimním období je třeba je častěji umývat, pak jsou alu kola tím nejlepším řešením pro vaše vozidlo.

Alu kola z AAAalu.cz

Tento obchod nabízí široký sortiment alu kol pro všechny značky a modely automobilů. Obchod si zakládá na tom, že alu kola pro něj nejsou jen pouhým zbožím, ale motoristům nabízí především jedinečnost, nevšednost a originalitu. Alu kola ze sortimentu AAAalu.cz se vyznačují nejmodernějším designem, precizním propracováním všech detailů, módním lakováním a samozřejmě výbornou kvalitou i bezkonkurenční cenou. To vše jsou hlavní důvody, proč mají zákazníci již více než 10 let v oblibě služby AAAalu.cz. Pochvalují se zejména vynikající poměr kvalita vers. cena, která je u celé řady modelů dokonce nejnižší na českém trhu.

Prodej alu kol

Výhodou pro zákazníky je skutečnost, že veškeré nabízené zboží je na skladě průběžně doplňováno, takže neexistují žádné čekací doby. Pokud si alu disky u AAAalu.cz objednáte, obchod vám je doručí již do druhého pracovního dne. Samozřejmostí je dvouletá záruka u všech produktů a také potřebné příslušenství dodávané k danému vozidlu zdarma. Při výběru alu kol se řiďte především značkou a modelem svého vozu a dále velikostí a roztečí kol uvedených ve velkém technickém průkazu.