Zajisté máte ve svém domě mnoho cenných věcí, elektroniku, šperky a různé další předměty, na kterých vám záleží. Bojíte se nezvaných hostů, kteří by vás o váš majetek mohli okrást? Stále je velké množství lidí, kteří věří, že se jim nikdy nepřihodí nepříjemná situace, kdy budou muset řešit nezvanou návštěvu. Bohužel se toto stává a to i na místech, kde byste to nečekali. Současná doba je nejistá a nebezpečná, vždy je vhodné spolehnout se na nějaké zabezpečení.

Proč zvolit fotopast?

Pokud nemáte a pozemku žádné zařízení, které by kontrolovalo vaše bezpečí, je to chyba. Někteří lidé investují do kamery. Kamera je sice skvělá, ale je vidět už z dálky a zloděj často zvolí jinou cestu. Ideální je proto fotopast Bunaty. Fotopast je drobné maskované zařízení, které se umístí na strom, kde se stane prakticky neviditelným. Ze stromu bude nenápadně monitorovat váš pozemek. Fotopast není jako kamera, snímá jen tehdy, když zaznamená tepelný pohyb, k tomu jí pomáhá velmi citlivé PIR čidlo. U fotopasti si nastavíte, jestli má snímat videozáznam, snímky nebo snad obojí. Je nemožné záběru fotopasti uniknout, protože reaguje ve zlomku vteřiny.

Jelikož disponují fotopasti Bunaty nočním přísvitem, pořídí kvalitní záběr i za naprosté tmy. Snímky i videa se ukládají na paměťovou kartu a vy si je následně můžete prohlédnout na displeji fotopasti nebo si fotopast můžete propojit s počítačem nebo třeba televizí. Nastavíte si, kdy bude fotopast aktivní, aby vás nesnímala tehdy, když se po pozemku pohybujete. Pokud si nechcete prohlížet jen zpětně pořízené záběry, ideální volbou je GSM fotopast, která vám může pořízené snímky posílat přímo na váš telefon nebo na email. Budete tak mít neustálý přehled o dění a vašem pozemku. Jakmile k vám vkročí nezvaný host, okamžitě budete mít důkaz a budete vědět, kdo chodí na váš pozemek, když nejste doma.