Multikáry jsou odborné i laické veřejnosti dostatečně známy jako malá víceúčelová vozidla. Charakterizují je malé rozměry, nízká hmotnost a možnost namontování nejrůznějších nástavců, takže jsou multikáry použitelné pro mnoho účelů. Proto je využívají hlavně města a obce nejen k převážení drobného materiálu, komunálníhop odpadu či stavební sutě apd., ale také k nejrůznějším úklidovým pracem, kropení městské zeleně, úklidu sněhu z chodníků a parků atd.

Úklidová technika

Společnost Unicont Group je v komunální sféře známá jako výhradní dovozce úklidové techniky od předních výrobců. Firmám a zejména městům a obcím nabízí možnost výběru ze širokého portfolia úklidové techniky značek jako je HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLIS. Produkty těchto značek vynikají vysokou kvalitou a spolehlivostí, jednoduchou obsluhou a údržbou. Základním dělícím znakem sortimentu firmy Unicont Group je účel použití, takže se tato úklidová technika dělí na vnější a vnitřní.

Široké možnosti využití

Nejpodstatnější součástí nabídky komunální techniky Unicontu Group jsou již několik let lehká užitková vozidla a nosiče nástaveb Multicar. Spolu s neméně kvalitními nosiči nástaveb Hako City master jsou jedinečnými pomocníky při úklidu a údržbě měst a obcí. Jsou charakteristické špičkovou německou kvalitou a uplatňují se jak v komunální sféře, tak třeba v odpadovém hospodářství, stavebnictví, zemědělství, zahradnictví, průmyslu a mnoha dalších oborech. Mezi hlavní přednosti multikár patří vedle bezkonkurenční kvality velká variabilita a víceúčelovost využití v průběhu celého roku. Na multikáry lze montovat radlice, sypače, kartáče, mycí lišty, kropičky, cisterny na vodu a další nástavby.

Co je Scrubmaster?

Pod značkou Scrubmaster se skrývají podlahové mycí stroje, které se využívají na úklid vnitřních prostor. Například typ Scrubmaster B12 je praktický, kompaktní a přitom lehký podlahový mycí stroj. Hodí se k čištění menších podlahových ploch a díky nízké hmotnosti jej lze snadno přepravovat.Transport a manipulaci se Scrubmasterem usnadňuje také skládací ovládací rukojeť. Stroj je vybaven diskovým kartáčem s vystupující hlavou, což umožňuje čistit prostory blízko okrajů. Kartáč důkladně vyčistí zejména hladké tvrdé podlahy. Pohon zajišťuje baterie, kterou lze díky integrované nabíječce dobíjet ze standardní elektrické zásuvky.