Chcete SUV, které poslouží celé rodině nebo naopak některý vůz nižší třídy, s nímž budete pravidelně jezdit na malé nákupy a do zaměstnání? Možná máte úplně jinou představu, ale navštívili jste už pár autobazarů v okolí bydliště a pomalu se chystáte složit zbraně. Ovšem pozor, byli jste opravdu všude a prohlédli si možnosti, které se vám nabízejí? Výběr z více než tří stovek prověřených vozů, u nichž je původ zcela jednoznačný a můžete si vyzkoušet i novinku ve světě bazarů – videoprohlídku?

Pestrobarevná nabídka ze všech koutů Evropy

Automobily se vyrábějí na mnoha místech, nejen v mladoboleslavských závodech a osud jednotlivé modely často zavane třeba i přes půl Evropy. Pražský autobazar tomu plně uzpůsobuje svou aktuální nabídku, nabízí na vybrané vozy až dvouletou záruku a v případě potřeby vyřídí na počkání i veškerou administrativu spojenou s leasingem.

Prověřování vozidel specializovanou firmou je dnes už nutností, bez jistoty ověření původu byste se neměli o koupi vozu vůbec ucházet. Když navíc ihned po pořízení můžete uzavřít povinné ručení a mít tak jednu ze starostí obratem vyřešenou, proč ještě vůbec váhat?

Modely světoznámých značek na vás už čekají

Desítky různých variant, od aut pro rodinu až po vozy určené pro firmy, které se chtějí před klienty opravdu blýsknout. Auto bazary mají hodně pestrou nabídku. Jen tak mimochodem, přinášejí třeba Dacii, Ford, Fiat nebo Hondu, ale také Chevrolet a další prestižní značky, které znají motoristé na všech kontinentech. Dvanáct let zkušeností a strategická poloha na Praze 9, leasing, u nějž postačí jen desetiprocentní akontace nebo specializované poradenství, to jsou další přednosti autobazaru, který věří svým vozům tak, že je nabízí až se dvouletou zárukou.