Neúprosné statistiky, ale také zkušenosti celé řady motoristů svědčí o nutnosti mít na svém autě správné obutí. Tím jsou myšleny kvalitní pneumatiky, které jsou jednou z nejpodstatnějších záruk bezpečné jízdy.

Hlavní zásadou při výběru nových pneumatik je to, aby pneumatiky odpovídaly parametrům uvedeným v technickém průkazu. To znamená zejména dodržet stanovené rozměry, ale také se zaměřit na vzorek, který je jiný u letních a jiný u zimních pneumatik.

Obchod s pneumatikami

Rozhodně se vyplatí nakupovat pneumatiky, ale také disky u odborníků. Pokud budete chtít pořídit pneumatiky rychle a levně například v obchodním domě, musíte počítat s několika riziky. Například si můžete domů přivézt nekvalitní čínský výrobek. Ale především se vám nedostane potřebného vysvětlení a cenných rad, které vám může poskytnout prodejce pneumatik a disků PNEU OK shop. Profesionální zázemí a mnohaleté zkušenosti v oblasti prodeje a služeb jsou zárukou vašeho klidu a bezpečnosti. Prodavači vám doporučí nejvhodnější pneumatiky pro vaše vozidlo. Také vám poradí, že šetření na pneumatikách se nevyplácí. Například universální pneumatiky rozhodně nedosahují kvalit letních a zimních gum.

Sortiment obchodu

V nabídce jsou jak levné pneumatiky a disky, tak velice kvalitní pneumatiky renomovaných značek. Dále zde najdete také alu kola, alu disky či klasické plechové disky. Díky dostačujícím skladovým prostorám je veškeré zboží neustále na skladě, takže své pneumatiky obdržíte již druhý den po zakoupení. Obchod se snaží vyhovět přáním a požadavkům všech zákazníků, pro které připravuje každým rokem celou řadu akčních nabídek a slev na letní i zimní pneumatiky, disky a alu kola.

Nakupování

Vybrané zboží je možné zakoupit přímo v prodejně, nebo si sjednat jeho dopravu. Ceny za dopravu jsou cenově přijatelné. Při koupi na eshopu se vám přesná cena dopravného zobrazí v košíku po nezávazném vložení zboží v požadovaném množství.