Je radost usedat do automobilu, ve kterém se cítíme příjemně, je v něm čisto, útulno, je dle našich představ. Pokud máte autopotahy, které dosluhují, můžete si nové přesně pro váš vůz s ohledem na model auta a rok výroby, koupit u firmy Vopi.cz. Najdete tady autopotahy Ford, Škoda, Sedat, Honda i jiné, vybere si každý.

Autopotahy jako vánoční dárek

Věnovat k Vánocům můžete např. autopotahy Ford na míru přesně modelu vozu, ve kterém váš muž, otec nebo třeba bratr jezdí. Vopi.cz je vyrábí dnes a denně a můžete si vybrat z mnoha barevných provedení, stylů i materiálů. Díky konfigurátoru potahů si nastavíte vše tak, aby se vám výsledný potah líbil a ladil s interiérem vozu. Každý autopotah je vyroben v ČR a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria.

Vyhřívané autopotahy

Stejně tak jsou výborným vánočním dárkem vyhřívaný autopotah. Hodí se pro každého, kdo nemá vyhřívané sedadlo a přitom by si přál usedat i v mrazivých dnech do teplého sedadla. Vopi nabízí vyhřívané autopotahy v mnoha provedeních, v různých velikostech i s různými funkcemi.

Důmyslně je řešen třeba potah sedadla vyhřívaný termostatem 12V FURRY, který má zesílenou konstrukci, je vyroben z příjemného materiálu a opatřen ovladačem s displejem. Oceníte jej v celém chladném ročním období. Zapojení je možné do běžné zásuvky automobilového zapalovače 12V konektorem. Zásuvka je opatřená skleněnou pojistkou. Systém upevnění je univerzální, lze jej připevnit na většinu běžně používaných sedadel ve vozidlech. Potah lze použít i u sedadel, kde je zabudovaný boční airbag přímo v opěradle předních sedadel.  Vyhřívaná je sedáková část, ale i opěrka. Ovladačem lze nastavit vyhřívání potahu i časovač.

Na webové stránce https://www.vopi.cz/autodoplnky-skoda/ najdete mnohé autodoplňky pro vozy Škoda, ať už jde o klasické autokoberce, gumové autokoberce, autopotahy nebo třeba vany do kufru. Podívejte se a vyberte si dle vašich potřeb.