Hledáte dárek k narozeninám nebo jen tak pro radost pro vášnivou řidičku? Darujte poukázku na Školu smyku. Tento jedinečný zážitek objevíte na internetovém portále Firmy na zážitky mezi těmito zážitky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/.

Dárek pro vášnivou řidičku

Celá řada žen umí řídit stejně dobře ne–li dokonce lépe než jejich mužské protějšky. Mnohé z nich k tomu donutila každodenní potřeba a touha nebýt závislá na svých partnerech. Samozřejmě se dá především v menších městech kamkoliv dojít pěšky a ve větších zase městskou hrou dopravou, ale doprava vlastním autem je mnohem pohodlnější. Škola smyku Příbram nabízí jedinečnou možnost naučit se řídit také za nepříliš dobrého počasí.

Kde se naučit řídit také za špatného počasí?

Škola smyku Ostrava je určena široké veřejnosti a nezáleží přitom na tom, zda jste zkušený profesionální řidič, nebo krátké po úspěšném absolvování autoškoly. Během Školy smyku Příbram na obdarovanou osobu čeká praktický výcvik, během něhož budou simulovány nejčastější krizové situace. Právě s těmito modelovými situacemi je možné se setkat v kterémkoliv ročním období na silniční vozovce. Po absolvování kurzu se stanete sebejistými řidiči, kteří si troufnou také na silnici v momentě, kdy venku mrzne, až praští. Samozřejmostí je naučení se zvládat nedotáčivý či přetáčivý smyk i prudké brzdění. Díky Škole smyku je možné posunout své řidičské schopnosti zase o úroveň výše. Instruktoři naučí účastníky jezdit bezpečně na ledu, ve sněhu i na vodě. Po několikahodinovém kurzu budou machři ve zkrocení neovladatelného automobilu. Pryč jsou časy, kdy jen při vykouknutí ven, Vám během mráz po zádech při pomyšlení, že musíte za deště absolvovat cestu autem do zaměstnání nebo vyzvednout děti ze školy. Se Školou smyku Vás bude řízení bavit.