Hledáte módní doplňky do auta, které by Vám zajistili také snadnější údržbu interiéru Vašeho vozu? Tento Váš požadavek budou bezpochyby splňovat gumové autokoberce od Vopi.

Kvalitní gumové autokoberce od Vopi téměř ihned k dodání

Přesné gumové autokoberce jsou vyrobeny tak, aby přesně kopírovaly výstupky v podlaze u konkrétního typu vozidla. Společnost Vopi doporučuje používat gumové autokoberce zejména v zimním či podzimním období. Váš vůz jimi můžete vybavit také v nynější části roku. Oceníte především jejich schopnost chránit podlahy interiéru vozu před nejrůznějšími nečistotami a nánosy špíny z bot. V nabídkovém katalogu www.vopi.cz/autokoberce/společnosti Vopi najdete gumové autokoberce nejrozšířenějších značek aut. Za výhodnou cenu můžete během pár hodin obdržet gumové autokoberce do vozů značky Fiat, Ford, Audi, MBW či Hyundai a mnoha dalších. U méně známých značek aut je potřeba objednat si jejich výrobu.

Autopotahy od Vopi zpříjemní cestování

Společnost Vopi se však neomezuje pouze na výrobu a dodání gumových a látkových autokoberců ale také autopotahů. U nich je možné vybrat si rovněž ze dvou variant. Pouze na Vás bude záležet, zda upřednostníte autopotahy šité na míru nebo univerzální autopotahy. Pohodlně můžete vybavit nejen sedadla řidiče, nýbrž také spolujezdců. Trávíte-li často dlouhé hodiny řízením, pak Vás určitě nadchnou masážní autopotahy. V chladných dnech oceníte vyhřívané autopotahy. Každý z autopotahů je vyroben z kvalitních materiálů. Pohodlnost jim dodává podvrstvení molitanem nebo vatelínem a opatření mřížkou. Autokoberce od Vopi jsou vyráběny v České republice a splňují veškerá bezpečnostní kritéria.

Sdílejte
Předchozí článekMaybach i jako SUV
Další článekBMW X7 bude neskutečné!