Velké množství vozů už nemá žádné využití, jsou jich plná parkoviště, někteří mají dokonce zbytečná auta na zahradě, kde jen prorůstají plevelem. Auto bez využití je zbytečnou starostí a zároveň ekologickou hrozbou, zejména starší vozy. Mnoho lidí likvidaci vozu neustále odkládá, přitom se jedná o jednoduchý proces, u kterého navíc vyděláte peníze.

Výhodná ekologická likvidace vozu

Výhodnou službou je ekologická likvidace vozidel zdarma praha, kterou nabízí na Sbohemauto.cz. Na trhu je mnoho překupníků a nelegálních obchodníků, u kterých vás čekají jen zbytečné problémy. Portál Sbohemauto však provozuje společnost Recavia, s.r.o., která je certifikovaná a nabízí ekologickou recyklaci podle platných předpisů. Disponuje všemi moderními technologiemi, které jí umožní vozy správně rozebrat a zužitkovat.

Společnost váš vůz odveze zcela zdarma a navíc za něj dostanete zaplaceno. Odtahem zdarma ušetříte mnoho času i starostí. Společnost stačí kontaktovat na bezplatné lince 800 10 12 15. Sdělíte potřebné informace o vašem vozidle, aby vám mohla být spočítána cena, jakou za váš vůz dostanete. Při předání budete pochopitelně potřebovat osobní doklady a kopii velkého technického průkazu. Ekologická likvidace se týká jak osobních, tak i nákladních vozidel.

Proces odhlášení a likvidace vozidla není náročný a zvládnete ho lehce. Při samotném odtahu vám bude vystaveno Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které je spolu s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Když váš vůz předáte k ekologické likvidaci a odhlásíte ho rázem budete mít o velkou starost méně. Nemějte z nadbytečného vozu starost navíc, již během několika dnů může být tento vůz pryč a vy si můžete přilepšit o několik tisíc korun. Zjistěte více informací na Sbohemauto.cz.