Profesionál, který si umí užívat života, tak by se dal popsat Lewis Hamilton, který žije na plno v klubu i na trati.

Lewisův bohatý život

Momentálně nejlepší jezdec ročníků F1. Lewis Hamilton však není klasickým vysoce koncentrovaným jezdcem a vrcholovým sportovcem. Jedná se o mladého muže, který si užívá život plnými doušky a neváhá se zúčastnit jakékoliv akce, na kterou je pozvaný.

Jeho blízcí o něm hovoří jako o bouřlivákovi, kterému nesmí uniknout žádná pořádná párty, ani luxusní galavečer. Hamilton je však doma i na velkých módních přehlídkách, protože sám módu miluje a je i vášnivým cestovatelem.

Hamilton je nadšeným cestovatelem, proto jej lze potkat na každém koutu světa. V poslední době se navíc začal věnovat také produkci hudby a natočil již několik vlastních singlů.

Pro vedení to není problém

Pro mnoho lidí je však záhadou, jak toto všechno může Hamilton vůbec stíhat a jak je možné že mu to ředitel Mercedesu všechno toleruje.  Ona na to však odpovídá naprosto jasně. Poukazuje na to, že ačkoliv Lewis žije takovým životem, kterým žije, dokáže i nadále podávat 100% výkony. Lewis to potvrdil také v Singapuru, kde získal první místo a celkově navýšil svůj náskok v čele žebříčku jezdců o 10 bodů.

I tento závod Toto komentoval slovy:

„Víte, co? Poslední dny to dotáhl do extrému. Miluje to. Byl na přehlídce v Šanghaji, o pár dní později v New Yorku a pak přijel sem a všechny sfoukl.“

„Nesuďme všechny a nechme je, aby sami posoudili, jak se dostat k podávání nejlepších výkonů.“ Dodal Wolf.