Pokud jste se rozhodli své sny volna trávit ve slunné Itálii a stále nemáte zajištěné ubytování, možná vám pomůžeme k rozhodnutí. Pokud projíždíte nabídky cestovních kanceláří a stále jste si nevybrali i přes jejich bohatou nabídku, zřejmě hotel není ta správná volba pro vás. Málokdo ví, že ubytování v Itálii nabízí mnohem více možností.

Pronajměte si dům a užijte si dovolenou v Itálii v naprostém soukromí

Když se řekne pronájem domu v Itálii, možná si někteří lidé představí honosné vily za neskutečně vysoké ceny. Ačkoli na webu cz.italicarentals.com objevíte i luxusní vily určené k pronájmu náročným turistům, web disponuje také nabídkou skromnějších alternativ určených zejména turistům, kteří chtějí svůj čas trávit objevováním památek, na pláži relaxováním či vodními sporty nebo v přírodě.

Počet míst není rozhodující

Mezi Čechy je stále více oblíbené trávení dovolené ve skupinách. Někdy se spojí dvě nebo tři rodiny s podobně starými dětmi a vyrazí na dovolenou. Pronájem domu v Itálii s více pokoji je skvělou alternativou. Každá rodina má své soukromí a současně mohou trávit společný čas u bazénu či hřišti, které také bývá často součástí pronajatých domů v Itálii. Odpočinek po výletě, který bývá s dětmi často náročný, v soukromí zahrady u grilu je jen „třešničkou na dortu“.

Dům k pronájmu v Itálii s více pokoji nemusí být jen pro rodiny s dětmi. Sportovní tým, kolegové, přátelé – ti všichni často domy k pronájmu využívají.

Říká se, že italské Benátky jsou nejromantičtějším místem na světě. Na cz.italicarentals.com je možné zajistit pronájem domku či apartmánu jen pro dva. Ať už se chystáte na svatební cestu či romantickou dovolenou, pronajatý domek vám zajistí dokonalé soukromí, které byste v přeplněném hotelu jen těžko hledali.