Chtěli byste se zbavit svého vozu a potřebujete peníze co nejrychleji? V takovém případě je pro vás jako stvořená služba na Zahotove.cz. Můžete zde prodat váš vůz rychle a bez zbytečných komplikací. Nabízí zlikvidování vozidel všem lidem po České republice. Zajímá vás, kolik peněz za svůj vůz dostanete? Odhadovanou cenu si můžete spočítat online přímo na webu, po doplnění a odeslání informací o vašem vozu.

Výhody likvidace vozu u Zahotove.cz

Ve většině autovrakovištích musíte absolvovat zdlouhavé čekání, papírování, vůz musíte přivést a následně musíte na výplatu čekat. U Zahotove.cz je to jinak, zde za vás vyřídí papírování firma, abyste se nemuseli zbytečně zdržovat a peníze dostanete v hotovosti. Celý proces trvá obvykle kolem 30 minut, takže neztratíte zbytečně svůj čas.

Váš vůz nemusíte nikam dopravovat, ať už je pojízdný nebo nikoliv, firma si pro něj přijede kamkoliv po České republice. Pro vrak si společnost přijede už do druhého dne, takže nemusíte zbytečně čekat. Za samotný odvoz nezaplatíte ani korunu. Cenu za výkup vozu dostanete vědět předem, takže vás nebude čekat žádné překvapení po předání vozu. Pro vyřízení likvidace vám postačí jen malý a velký technický průkaz a občanský průkaz. Pokud je likvidace zařizována jinou osobou, než tou zapsanou v technickém průkazu, tak je potřeba ještě plná moc. U zahotove.cz můžete zlikvidovat nejen osobní vozy, ale také užitkové vozy a stavební stroje.

Co ovlivňuje cenu výkupu?

Cenu ovlivňuje zejména stáří vozu, jeho technický stav, jestli je vrak kompletní a aktuální výkupní cena železa. Můžete vrak prodat, ať už je kompletní nebo nikoliv. Jestliže máte u sebe vůz, který už nepotřebujete, zbytečně neváhejte a prodejte ho specializované firmě, která vám za něj vyplatí v nejkratším možném termínu peníze v hotovosti. Zajištěná je likvidace auta Praha, i pro všechny ostatní regiony.