Nejrůznější autopříslušenství a autodoplňky si dnes můžete koupit ve specializovaných prodejnách s tímto sortimentem, nebo i ve většině super, či hypermarketů. Obvykle zde ovšem najdete nepříliš širokou paletu tohoto zboží, resp. nenajdete to, co potřebujete právě pro svůj automobil. Naopak pokud navštívíte VTVauto, nebo zavítáte na jeho webové stránky, nebudete nikdy zklamáni. VTVauto je maloobchodním prodejcem a velkoobchodním dodavatelem autopříslušenství a autodoplňků nejen pro česté motoristy, ale i pro Evropu. Seženete zde například nejrůznější ozdobné kryty kol, okenní deflektory, autopotahy, autorohože, chromované kryty a rámy a řadu dalších autopotřeb.

Víte, co je deflektor?

Nejčastější využití nacházejí deflektory u oken aut, a to většinou u řidiče nebo spolujezdce. Mezi lidmi se jim často říká ofuky. Jedná se o speciálně tvarovaný plast, který se přivře do okna. Slouží k omezení průvanu a přispívá k tišší jízdě v případě větrání okénky. Deflektory se však používají také na přední kapotu, kde plní několik funkcí současně.

Výhody deflektoru přední kapoty

Deflektor na přední kapotě je nejen estetickým prvkem, který zvyšuje atraktivitu vozidla. Také usměrňuje proudění vzduchu a přispívá i k úspoře paliva. Největší přínosem ovšem je ochrana přední masky a kapoty, což jsou pravděpodobně nejzranitelnější místa vozidla. Nejen v případě eventuální havarie, ale hlavně chrání předek vozidla před poškozením štěrkem a drobnými kamínky, které odlétávají od zadních kol automobilů, jedoucích před vámi. Zvláště v zimním období je tato ochrana aktuální, neboť zimní posyp je pro přední kapotu velkým rizikem. Pokud si kladete otázku proč pořídit deflektor přední kapoty, pak věřte, že je to lepší investice, než kdybyste museli celou kapotu přelakovat.

Gumové rohože

V zimně budeme řešit i další problém, a sice jak zabránit znečištění podlahy v autě. Na botách zůstávají zbytky bláta, sněhu a jiných nečistot. Jejich odstranění usnadňují gumové autokoberce, které jednoduše z auta vyjmete a opláchnete vodou. VTVauto nabízí gumové rohože levně a vybrat si můžete rohože tvarované pro značku a model vašeho vozidla.