Ať už se chystáte do zahraničí na dovolenou nebo na pracovní cestu, v některých případech se může hodit možnost zaparkování vozu přímo na letišti. Ne vždy zkrátka jedeme na letiště prostředky hromadné dopravy nebo taxíkem. Dojet na letiště vlastním vozem je nepochybně v mnoha ohledech komfortní, nemusíte překládat zavazadla a zkrátka jste ve svém soukromém pohodlí. Na letišti v Ruzyni přitom dnes už není problém ani samotné parkování, a to tak, aby váš vůz zůstal po celou dobu zahraniční cesty v bezpečí.

Bezstarostné a bezpečné parkování

Možná nyní přemýšlíte, o čem to vlastně mluvíme. Možná máte ještě v živé paměti parkování na ruzyňském letišti, které připomínalo spíše noční můru. Právě proto vznikla ale služba Smile Parking, kde si můžete jednoduše zarezervovat své parkovací místo. To uděláte naprosto snadno prostřednictvím internetu. Parkování na letišti Václava Havla a je tak díky této službě ne mnohem jednodušší, ale také mnohem příjemnější. Po rezervaci obdržíte:

  • Potvrzení rezervace
  • Instrukce

Pomocí toho se potom můžete řídit při samotné cestě na letiště. Ještě před samotnou rezervací bez problému zjistíte, kolik je ve vámi vybraném termínu dostupných míst. Pokud vozidlo zaparkujete na letišti pomocí této služby, můžete se spolehnout také na bezpečnost svého vozidla, a to díky tomu, že jednak je zde ostraha, ale také mechanické zábrany i zabezpečení infračervenými paprsky. Samozřejmostí jsou kamery a hlídání 24 hodin denně.

Komfort, který si zasloužíte

Využít můžete také nové služby Valet parking, kterou lze využít bezplatně. Jedná se o to, že vás samotné parkování na letišti vůbec nemusí trápit, ale zkrátka přijedete na letiště a zde vůz převezme zkušený řidič, který jej opatrně převeze na parkovací místo. Před vaším návratem bude vůz znovu přivezen rovnou na letiště. Možná vás osloví také doplňkové služby péče o váš vůz, jako je třeba mytí vozu nebo čištění interiéru apod.