Pronájem dodávek Praha
Pronájem dodávek Praha

Požadavky klientů, když si chtějí vozidlo půjčit například na krátkodobé stěhování či drobný převoz vybavení v rámci několika hodin se stále opakují a množí a je to také jeden z důvodů proč mnoho autopůjčoven či půjčoven dodávek v Brně a v Praze přistoupilo ke kroku, kdy nabízí půjčení vozu pouze na několik hodin. Minimální doba, na kterou si dodávku můžete půjčit je tak velice často stanovena na jednu hodinu a maximální doba je v podstatě neomezená.

Pronájem dodávek v Praze
Pronájem dodávek v Praze

Jaké doklady jsou potřeba k pronájmu užitkového vozu?

Důležité je úvodem sdělit že dodávku a užitkový vůz je možno řídit s řidičským průkazem skupiny B. Pokud je půjčení dodávky žádná na fyzickou osobou, potřebuje k tomu dva doklady totožnosti – ideální občanský průkaz a řidičský průkaz t u osob podnikajících je navíc potřeba předložit živnostenský list. Pokud se jedná o osobu právnickou musí předložit výpis z obchodního rejstříku a osoba která vozidlo bude řídit musí předložit dva doklady totožnosti. Ve většině půjčoven dodávek v Brně a většině půjčoven dodávek v Praze je nutno složit také vratnou zálohu – nejčastěji hotovostní, a to ve výši 5 až 10000 Kč.

Co všechno zahrnuje denní půjčovna dodávky?

Půjčovna dodávek v Brně půjčovna dodávek v Praze nabízí velice široký servis, který je zahrnut v rámci denního půjčovného, které klient hradí. Naprostou Samozřejmostí je vybavení vozidla dálniční známku pro Českou republiku a několik vozidel disponuje dálniční známku také pro Slovenskou republiku všechna vozidla jsou vybavena povinným ručením, a tedy i asistenční službou pro celou Českou republiku a celou Evropskou unii dále jsou vozidla vybavená také havarijní pojištění. Doplňkově je možno si sjednat 0% spoluúčast V případě dopravní nehody či živelné katastrofy, vše pro konzultaci s půjčovnou dodávek.

Je možno dodávky vyzvednout i mimo otevírací dobu?

Pokud má klient zájem o vyzvednutí vozidla mimo otevírací dobu, a to možnost se nabízí a je potřeba se dotázat na telefonické podpoře půjčovny dodávek Brno nebo půjčovny dodávek Praha. Pokud je to v silách personálu vždy vám vyjdou vstříc a vozidlo zapůjčí i mimo pracovní hodiny, půjčovna dodávek Brno půjčovna dodávek Praha je otevřená včetně víkendů.

Jak probíhá půjčení a vrácení dodávky?

Půjčení dodávky její vrácení je rychlý proces, většina půjčoven dodávek, když má toto poměrně slušně zpracované. Dodávku si vypůjčit doslova během několika minut kdy postačí si dodávku vybrat, složit hotovostní kauci a začne a podepsat smlouvu o pronájmu daného vozidla. Vrácení dodávky odpadá nutnost studování smlouvy a jejího podpisu a celý proces vrácení trvá podstatně rychleji, než je proces vyzvednutí dodávky samozřejmě pouze v případě, že je dodávka vrácena s plnou nádrží a ve stejném technickém stavu jako při půjčení. Toto je velice zásadní, protože pokud by dodávka byla vrácena poškozen, a nebo nepojízdná, Musela by půjčovna strhávat klientovi finance z kauce kterou složil při zapůjčení a případně by po něm musela žádat ještě doplatky. Pokud by se zjistilo že se k dodávce choval nešetrně a úmyslně ji poškodil.