Jízda v luxusním voze je skvělý zážitek a můžete si ho užít i tehdy, když se budete chtít svézt v taxi v Českých Budějovicích. Taxi KORTA České Budějovice disponuje flotilou luxusních vozů, se kterými se můžete svézt. Obáváte se vysokých cen? Nemusíte, luxusní vozy jezdí za stejnou cenu jako jakékoliv běžné taxi, zaplatíte od 20kč za kilometr. Taxi České Budějovice už nemusí být jen nutná rychlá přeprava, ale i super zážitek, který si můžete dopřát kdykoliv budete chtít, stačí si taxi objednat na čísle +420 723 12 04 04.

Luxusní taxi pro každého

Když jedete sami, možná je vám jedno, v čem sedíte, ale pokud jedete s přítelkyní či manželkou, jistě chcete, abyste si s protějškem užili příjemnou jízdu. Nebude na vás čekat protivný řidič ve špinavém starém autě, ale příjemný ochotný řidič v nablýskaném žihadle, které je připraven splnit každé vaše přání. Taxi vás vezme kamkoliv budete chtít a to doslova. Jízdy se nevztahují jen na České Budějovice a okolí, můžete se nechat svézt kamkoliv po České republice i EU. Co takhle luxusní výlet do Bratislavy, Berlína nebo jen na otočku do Prahy?

Kromě luxusního vozu za nízké ceny vám luxusní taxi ČB nabídne také další výhody, je to občerstvení vodou zdarma a zdarma získáte také možnost připojení k internetu přes Wi-fi. Uložte si číslo na taxi a používejte ho vždy, když ho budete potřebovat, pokud máte na výběr mezi luxusem a standardem za stejnou cenu, jistě si rádi vyberete luxus. V luxusním taxi je každá jízda příjemným zážitkem a pokud jste se doposud taxi spíše vyhýbali a raději chodili pěšky nebo autobusem, možná vás jízda v luxusním voze přesvědčí, abyste s taxi jezdili častěji. Ať už v Českých Budějovicích bydlíte nebo jste zde jen dočasně, využijte flotilu luxusních vozů, abyste si pobyt zde ještě více zpříjemnili.