Každá cesta vozem představuje určitá rizika, jedním z nich je i pokuta za nepřiměřenou rychlost. Zde nejde ani tak o ukázněnost řidičů, i slušným řidičů se může stát, že zapomenou sundat nohu z plynu nebo přehlédnou rychlostní omezení. Následně mohou platit tučné pokuty nebo přijít o body zcela zbytečně. Policisté číhají na mnoha místech, stejně jako narazíme na mnoha místech na radary, měření rychlosti a semafory. Pokud chcete být informovaní o všech těchto nástrahách, je ideálním pomocníkem kvalitní antiradar, který vás na měření upozorní a vy tak můžete včas zpomalit, abyste se vyhnuli zbytečnému maléru.

Jaký antiradar pořídit?

Na trhu je větší množství antiradarů, vyplatí se však pořídit jen ty skutečně kvalitní, mezi nejlepší značky patří Neoline. Vyplatí se investovat do modelu Neoline X-COP 8700S, který má v sobě širokou mezinárodní databázi všech stacionárních měřících zařízení a je schopný včas zjistit přítomnost nejpoužívanějších měřících zařízení, které policisté používají.

Tento antiradar má velmi moderní vzhled a stane se elegantním doplňkem interiéru vozidla. Disponuje velmi snadným ovládáním, nemusíte zde vše složitě nastavovat, najdeme zde technologii Motion Control a antiradar s ním můžete vypnout nebo zapnout pouhým gestem ruky. Abyste zařízení ztišili, postačí pře ním přidržet dlaň. Zařízení má kvalitní OLED displej, který je velmi dobře čitelný a můžete si vybrat z několika barevných zobrazení. Zařízení můžete umístit na ščelní sklo pomocí přísavek, dát ho na magnetický držák na palubní desce nebo ho připevnit pomocí 3M pásky.

Výhodou je dále možnost připevnění slunečního štítu, který zajistí lepší čitelnost za přímého slunečního světla a také možnost zjistit, jaké má váš vůz zrychlení. Jde o pokročilé zařízení, které motoristy informuje o případném riziku, investice do něj není vysoká a zajistí vám příjemnější jízdu, protože budete vědět více než ostatní řidiči.