Již brzy se můžeme těšit na nový snímek, který nám zprostředkuje život zakladatele automobilky Lamborghini. 

Velký muž, velká značka

Pokud jste milovníky vozů s býkem ve znaku, pak jste o přípravách tohoto nového filmu již zajisté slyšeli. Samotné přípravy trvaly skoro dva roky a nyní konečně padne první klapka filmu, který zachytí život a především pak začátky slavného zakladatele značky Lamborghini, Ferruccia Lamborghini.

Hlavní role italského gentlemana připadla Antoniu Banderasovi, slavnému španělskému herci, který se dříve představil ve snímcích jako Kůže kterou nosím, nebo Legenda o Zorrovi. Baderas však na všechnu práci nebude sám, jelikož Lamborghiniho nemesis, tedy Enza Ferrari ztvární Alec Baldwin.

Snímek bude vycházet z knihy, kterou o svém otci napsal syn Ferruccia Lamborghiniho Tonini. Ve filmu se tak dozvíme spousty soukromých informací, které syn do knihy o svém otci uvedl. Chybět by neměl ani slavný moment, kdy se Ferrati s Lamborghinim pohádal tak, že se Ferruccio rozhodl založit svou vlastní značku sportovních vozů. Ferrari Lamborghinimu, který původně vyráběl traktory a klimatizace údajně řekl, že dokáže řídit traktor, ale niky ne Ferrari.

Na co se můžeme těšit?

„Moje kniha je jediný text, který dokonale respektuje skutečný život mého otce, a to navzdory četným legendám a vtipům, které říkají nebo píší jiní lidé prahnoucí po slávě Opravdu věřím, že tento film dokáže převést do obrazů a slov skvělou lidskost Ferruccia a ukázat divákům z celého světa osobnost mého otce, člověka plného energie, charisma a vášně,“ říká k natáčení Tonino Lamborghini, syn italského podnikatele zesnulého v roce 1993.Natáčení bude probíhat v oblasti, které je Lamborghini zasvěcené a to Emilia-Eomagna a také v městečku Cento, ve kterém se Lamborghini narodil a do kterého se vždy velice rád vracel.