S-Class je starý štítek pro Mercedes, který se datuje do 50.let. V těchto dnech můžete získat celou řadu variant S-Class, ale nejrychlejším modelem je ten s nápisem „AMG“ na víku zavazadlového prostoru. V modelu můžete očekávat tradiční komfort a luxus doplněný o skvělý výkon. Pojďme se blíže představit nejnovější model, který přináší změny především pod kapotou.

Exteriér získává pár vylepšení, která jsou na místě

Nový AMG S63 a S65 získává několik vylepšení do exteriéru, které se promítají především v přední části. Změnou jsou přerušované lamely, které nyní poukazují pouze na Mercedes hvězdu. Nový AMG dále získává přepracovaný přední splitter. Boční vstupy získávají redesign a nyní mají menší zaoblené tvary.

Na vozu dále naleznete lehká kola z lehkých slitin. Pro model AMG S63 jsou připraveny 19-palcová kola a model S65 je okovaný 20 palcovými koly.

V zadní části je aktualizovaná zástěra, vložky rozprašovače a dvojité koncovky. Zadní světla nyní disponují OLED technologií. Ať už model AMG S63 nebo S65, vždy se dočkáte luxusu a jedinečného stylu, na který jste zvyklí.

Kabina nabízí přepych a luxusní prostory

Jakmile objevíte interiér, ocitnete se v prostoru plném přepychu, luxusu a úžasného interiéru plného nejnovějších technologií. Samozřejmostí jsou prémiové materiály jako je kůže Nappa, propracované čalounění, uhlíková vlákna a spousty prvků z Mercedes-Benz značky.

V kabině se nachází přehledný 12 palcový TFT displej a celá řada navigačních a zábavných systémů, které zlepšují pohodlí a radost z jízdy.

Pod kapotou se ukrývají ty největší změny

Horkou novinkou pro oba kupé je nový motor V-8 o objemu 4,0 litru, který nabízí výkon 612 koní s točivý moment je dimenzován na 900 Nm.  Zrychlení z nuly na sto zvládne za krásných 3,5 vteřiny a maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h, ale může vyšplhat až na krásných 300 km/h.

Tip pro vás: Využijte profesionální copywriting